Ile powinno trwać wartościowe szkolenie z pozycjonowania?

Długość szkolenia z zakresu SEO zależy od tematyki i liczby zagadnień poruszanych podczas kursu. Im większy zakres materiału do przekazania, tym czas prowadzonych warsztatów będzie dłuższy. Zazwyczaj na profesjonalne, kompleksowe szkolenie trzeba poświęcić minimum kilka godzin.

Ile trwa szkolenie z pozycjonowania?

Standardowo szkolenie z SEO trwa od 6 do 8 godzin. Podczas takiego kursu uczestnicy zdobywają informacje na temat m.in. tego, jak powinna wyglądać profesjonalna praca z wyszukiwarkami, jaki wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania wywierają konkretne czynniki, na czym polega efektywne prowadzenie strategii typu link building, a także jak analizować i mierzyć skuteczność działań SEO.

Dłuższe szkolenia, zazwyczaj ok. 12-godzinne, takie jak np. szkolenia SEO dla Web developerów, rozbite są już na dwa dni. Kurs ten, oprócz programu nauki teoretycznej, zawiera również część warsztatową, obejmującą m.in. przygotowanie zaleceń optymalizacyjnych dla witryn oraz kodów przyjaznych wyszukiwarkom. Kursy zazwyczaj podzielone są na bloki tematyczne, między którymi przewidziano również czas na przerwę obiadową.

Szkolenia dedykowane

Często agencja SEO przygotowuje również szkolenia dedykowane, dopasowane specjalnie do konkretnej firmy i jej zapotrzebowania, skupiając się na zagadnieniach mających największe znaczenie dla uczestników. Również długość tych szkoleń dostosowywana jest indywidualnie do kursantów i tematyki ich kursu.

Polecane posty

Zostaw komentarz

szkolenia z pozycjonowania stronszkolenie seo